Výlohy a sklo

Podle Vašeho zadání Vám zhotovíme reklamní nápisy, loga, grafické motivy, tištěnou a jinou fóliovou grafiku na Vaši výlohu a jiné obdobné plochy.

Jaké používáme materiály

K výrobě řezané reklamy používáme kvalitní fólie pro externí aplikace s životností 4 – 5 let, které umožňují dlouhodobé použití reklamy při zachování příznivé ceny. Navíc si můžete vybrat až z 50 lesklých a 50 matných odstínů barev.

fluorescentní fólie

Pro krátkodobou poutavou grafiku do interiéru i exteriéru je možné použít speciální fluorescentní fólie s životností 3 – 6 měsíců a možností výběru z následujících barev:

Zobrazené fluorescentní barvy neodpovídají skutečnosti, protože je většina dnešních monitorů a LCD nedokáže přesně zobrazit. Ve skutečnosti vypadají jako barvy zvýrazňovačů.

děrovaná fólie

Pro dlouhodobou tištěnou reklamu na skleněné okenní plochy, kdy je požadavek dobře vidět ven a dovnitř minimálně, aplikujeme speciální perforovanou okenní fólii s děrováním o průměru 1,5 – 2 mm.


Výše uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit na základě náročnosti motivu, stavu podkladového materiálu (špinavý, čistý, křivý, rovný, odstranění staré reklamy …), použitých fólií a jiných faktorů.

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Vaši poptávku na e-mail a my Vám obratem zašleme zdarma cenovou nabídku.

Reference